Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
Yleisarvosana |
Käyttö vaatii vähän opettelua kun ei ole käyttänyt palatuotteita aiemmin. Puhdistaa hyvin ainakin kevyen meikin.
Yleisarvosana |
Vaikea käyttää eikä poistanut meikkejä kunnolla. Ehkä meikittömän naaman pesuun ok tuote.
Yleisarvosana |
Paras putsari kuivalle iholle. Ihanan helppo käyttää ja kätevä ottaa matkoillekin.
Yleisarvosana |
Jättää superihanan pinnan iholle käytön jälkeen
Yleisarvosana |
Jättää ihon ihanan pehmoiseksi pesun jälkeen, vaikka tehokkaasti "sulattaakin" meikin pois kasvoilta. Todella miellyttävä käyttää kaiken kaikkiaan!
Yleisarvosana |
Hellävarainen mutta tehokas putsari, eikä kuivata ollenkaan vaan jättää ihon pehmeäksi. Loistava tuote😊
Yleisarvosana |
Yleisarvosana |
Ei lainkaan turhaan hehkutettu herkku❤️Plussana supersievä (ja kierrätettävä) pakkaus.
Yleisarvosana |
Aina yhtä ihanat öljypuhdistuskakut <3 tällä kertaa itse pääsin vain muutaman kerran nauttimaan tuotteesta, kun koiranpentumme päätti herkutella sen sisäisesti:D kova suositus ja kiitos vielä Twist Be:n ihanalle asiakaspalvelulle ^^
Yleisarvosana |
Ihan mahtava öljypuhdistustuote. Poistaa kaikenlaisen meikin iholta tehokkaasti, ja jättää ihon pehmeäksi. Varmasti tilaan uudestaan.
Käyttöohje ja ohjevideo eivät täsmää. Välissä videolla on myös poistettu silmämeikki, ei näytä todellisuutta. Käyttöohjeessa on kohta, jossa tuotteen pitäisi muuttua maitomaiseksi kasvoja kostutetuin käsin hieroessa. Ei tapahdu, joten varmaankin siksi tuotteen poistaminen ei onnistu kunnolla. Vettä kuluu liikaa, kun vanulappu(j)a pitää kostutella poispuhdistusvaiheessa ja sen jälkeen vielä huuhtoessa. Iho ärtyy liiasta pyyhkimisestä, mutta pakko saada likainen rasva pois (vaihtoehtona toki pestä kasvot toisella tuotteella puhtaaksi). Iho näppylöityi, kuumotti, kirveli. En suosittele.